چطوری ثبت نام کنم؟


ثبت نام در سایت iranitoys.com به سادگی انجام می شود که پس از آن می توانید با ورود به حساب کاربری، با استفاده از تب درباره که در صفحه من وجود دارد، اطلاعات بیشتری از کسب و کار خود را در اختیار بینندگان سایت و مشتری ها قرار دهید.

قابل ذکر اس تمامی اطالاعات خواسته شده در فرم های ثبت نام و تکمیل اطلاعات به دو دسته خصوصی و غیر خصوصی تقسیم می شوند. اطلاعات خصوصی شما در سایت دور از دسترس دیگران خواهد بود.

لطفا هنگام پر نمودن اطلاعات خواسته شده، نوع خصوصی بودن یا غیر خصوصی بودن آن را به دقت بررسی نمایید.

اکنون برای شروع به صفحه ثبت نام می رویم.

نام و نام خانوادگی خود را بصورت فارسی و شماره همراه را با حروف لاتین وارد کنید. نام شما برای همگان قابل مشاهده است و شماره تلفن همراهتان خصوصی می باشد.

نام کاربری که همان ای دی شما در سایت است را همراه با ایمیل در بخش های خواسته شده بصورت لاتین وارد کنید. پس از آن گذرواژه یا رمز عبور را در دو بخش بصورت یکسان وارد کنید.

در صورت فراموشی گذرواژه می توانید با کلیک بر روی صفحه بازنشانی رمز عبور اقدام به بازیابی آن نمایید.

با تکمیل اطلاعات فوق ثبت نام اولیه شما انجام و حساب کاربری ساخته شد.

اکنون می توانید محصولات خود را در بخش مربوطه درج کنید اما بهتر است پیش از آن اطلاعات کامل تری از کسب و کار خود را به عنوان معرفی برای مشتریان و بازدید کنندگان قرار دهید. برای اینکار با مراجعه به صفحه من و تب درباره می توانید اطلاعات کسب و کار خود را مشاهده و با کلیک بر روی گزینه تنظیمات و انتخاب گزینه ویرایش حساب کاربری به صفحه ویرایش انتقال و اطلاعات کاری خود را تکمیل نمایید.

در صورت بروز سوال و ابهام می توانید به صفحه پرسش های متداول مراجعه کنید.

ارسال پیام
1
ارتباط با ما در واتساپ
سلام
در صورت نیاز به راهنمایی، از طریق برنامه WhatsApp به ما پیام دهید.