تاثیر تبلیغ بر کسب کار من

تبلیغ در سایت همکاران صنف اسباب بازی ایران چه تاثیری بر کسب و کار من دارد ؟


قطعا همه ی صاحبان کسب و کار به دنبال افزایش فروش و توسعه کار خود هستند.

سایت iranitoys.com بستری برای تبلیغات و معرفی همکاران و مشاغل به یکدیگر و به مشتری فراهم نموده است. این سایت بازدید کنندگان بسیاری دارد. تعدادی از بازدید کنندگان سایت عموم مردم و مصرف کنندگان محترم و تعداد دیگر همکاران صنف اسباب بازی می باشند.

بطور خلاصه آنهایی که کسب و کار مرتبط با اسباب بازی دارند عضویت و تبلیغات در سایت برایشان می تواند مفید باشد.

به عنوان مثال اگر کار شما مرتبط با تولید بخشی از اسباب بازی می باشد و یا اینکه یک اسباب بازی را از کشوری به داخل وارد می کنید، می توانید با ثبت نام در سایت iranitoys.com، شرکت، فروشگاه و محصول خود را به دیگر همکاران و مصرف کنندگان معرفی نمایید.

چه کسانی نیاز به ثبت نام دارند؟

مصرف کنندگان و مشتریان عزیز نیازی به ثبت نام ندارند و با بررسی کالاهای درج شده در سایت، به راحتی می توانند با تولید کننده و یا فروشنده مربوطه ارتباط برقرار نمایند.

اما افرادی که کسب و کاری مرتبط با اسباب بازی، سیسمونی و در کل محصولات فرهنگی و تفریحی دارند و در یکی از بخش های تولید، واردات، پخش و فروش به عنوان عضوی از چرخه بزرگ بازار اسباب بازی ایران فعالیت دارند، می توانند در سایت ثبت نام و بدون محدودیت محصولاتشان را تبلیغ و معرفی و همچنین با دیگر اعضا ارتباط برقرار کنند. همین حالا ثبت نام کنید.

در صورت بروز سوال و ابهام می توانید به صفحه پرسش های متداول مراجعه کنید.

Open chat
1
سلام،
در صورتی که نیاز به راهنمایی آنلاین دارید می توانید از طریق واسط امن برنامه WhatsApp که در سایت تعبیه شده، با شماره همراه خودتون با ما در ارتباط باشید.
روی دکمه ارسال کلیک کنید.