چطوری یک محصول را در سایت تبلیغات کنم؟


آموزش تبلیغات یک محصول

تبلیغات در اصل معرفی محصول شما به خریدار می باشد. هر چه تبلیغات جذاب تر باشد، احتمال خرید افزایش یافته و مشتری برای خرید از شما مصمم تر می شود. قطعا کالایی که تصویر زیبا و واقعی تری داشته باشد در کنار دیگر محصولات بهتر دیده می شود و هرچه جزئیات بیشتری را از کالا و یا محصولات خود بنویسید پرسش کمتری در ذهن مشتری بوجود می آید.

با توجه به قوانین سایت iranitoys.com ، درج قیمت در هیچ یک از بخش های عنوان، توضیحات و تصویر کالا مجاز نمی باشد.

تبلیغ یک محصول در سایت

برای شروع ابتدا وارد حساب کاربری می شویم. (اگر اکانت ندارید همین الان ثبت نام کنید.) سپس به صفحه من رفته و بر روی تب بارگذاری محصول کلیک می کنیم.

نام و توضیحات کالا را وارد کنید.

اگر نام کالا کامل و گویا نباشد احتمال صرفه نظر کردن بیننده از آن پست بالا می رود. پس عنوانی را بنویسید که به ترتیب نام محصول، نام برند و مدل کالا را به خوبی توضیح دهد. بهتر است مختصر و به فارسی تایپ کنید و از نوشتن توضیحات اضافی در این بخش پرهیز کنید.

مثال: ماشین کنترلی MZ مدل Ford Shelby

توضیحات را بر اساس نوع جنس و نیاز مشتری بنویسید. مواد تشکیل دهنده، اندازه، مدل، آیتم، شرکت تولید و پخش کننده از موارد بسیار مهم برای مشتری است. توضیحات زیبا و منظم، جذابیت بیشتری به متن شما می دهد.

مثال:
مقیاس: ۱٫۱۴
آیتم: ۲۱۷۰D
اندازه: ۴۰x18x14cm
جنس: پلاستیک

نحوه ارائه و تصویر کالا را درج کنید.

در این بخش نحوه ارائه محصول را مشخص می کنیم. چنانچه محصولی را بصورت تعداد یا عمده به فروش می رسانید و تولید کننده یا وارد کننده آن کالا خودتان هستید، گزینه تولید کردم یا وارد کردم را انتخاب کنید. چنانچه شیوه فروش شما بصورت تک می باشد، گزینه بصورت تک می فروشم را انتخاب کنید.

برای انتخاب عکس روی گزینه Browse کلیک و در پنجره ی جدید، تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید. ظاهر کالا بزرگترین و مهم ترین، تاثیر را بر خرید مشتری دارد. پس سعی کنید کالای خود را به زیباترین شکل به مشتری نشان دهید.

برای اینکار کافیست با دوربین موبایل خود یک عکس خوب و واضح گرفته و بدون اینکه تغییری در رنگ و نور عکس دهید، آن را در سایت بارگذاری کنید. سایت بصورت هوشمند تصویر شما را بررسی و ویرایش مورد نیاز را اعمال خواهد کرد.

بالا بردن نور عکس رایج ترین اشتباه است که باعث آسیب دیدن رنگ و ظاهر کالا می شود. تغییر در رنگ و اندازه کالا، موجب بی اعتمادی مشتری می شود. در انتخاب پس زمینه نیز بسیار دقت نمایید.

توجه داشته باشید که تنها فایل های تصویری قابل بارگذاری هستند. محدودیت وزنی و ابعاد برای فایل در نظر گرفته شده است که می بایست بصورت مربع و یکسان بریده شود.

با وارد کردن عنوان، توضیحات، انتخاب نحوه ارائه و درج تصویر مناسب کار به اتمام می رسد. با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ بارگذاری، پست تبلیغاتی شما ارسال شده و در انتظار تایید مدیر سایت قرار می گیرد که پیغام ارسال موفق نیز برایتان نمایان می شود. پست ها طی ۲۴ ساعت رسیدگی و تایید خواهند شد.

به همین راحتی می توانید محصولات دیگر را در صفحه خودتان بارگذاری و به مشتری هایتان معرفی نمایید.

در صورت بروز سوال و ابهام می توانید به صفحه پرسش های متداول مراجعه کنید.